NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Afikim Breeze

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra či mechanického invalidného vozíka, navštívte odkaz http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete elektrický invalidný skúter Afikim Beeze- ktorý radíme medzi trojkolky, ktoré sa vyznačujú svojou výbornou stabilitou . Afikim Breeze je inšpirovaný automobile BMW a je to tiež vidieť na jeho dizajne.

Na vyššie uvedenom odkaze nájdete aj mechanické invalidné vozíky (napr. Excel Vanos), elektrické invalidné vozíky (napr. Puma Beatle Yes) alebo elektrické invalidné skútre ktorých zástupcom je napr. Logic. Pre viac informácií vytočte telefónne číslo +421 944 098 816, a my Vám s výberom radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.