NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Ako získať invalidný vozík

Invalidný vozík je veľmi užitočnou pomôckou pre osoby s obmedzením pohybu. Vybrať si možno elektrický invalidný vozík či mechanický invalidný vozík. Na trhu je k dispozícii nepreberné množstvo typov jednotlivých vozíkov, preto si podľa individuálnych potrieb vyberie naozaj každý.

Ako získať invalidný vozík? Stačí navštíviť stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky. Tu ponúka elektrické vozíky a skútre, mechanické invalidné vozíky a ďalšie Po vyplnení nezáväzného dopytu Vás kontaktuje vyškolený pracovník a so všetkým Vám ochotne poradia. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Kontaktný telefón ho +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.