NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Batérie do invalidného vozíka

Batérie do invalidného vozíka, je neoddeliteľnou súčasťou elektrického invalidného vozíka, ktorý je určený osobám s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou uľahčujúce im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Ak uvažujete o kúpe elektrického vozíka ako je napr. Elektrický invalidný vozík Invacare Storm či batérie do neho, určite navštívte internetovú stránku http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete aj elektrické skútre či polohovacie postele . Kontaktovať môžete odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád so všetkým pomôže a poradí a to buď online, telefonicky alebo samozrejme osobne v kamennej pobočke. Kotaktní telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.