NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Boxer

Elektrický invalidný skúter Boxer je zaradený do skupiny štvorkolesových elektrických skútrov a je určený pre ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Invalidný skúter Boxer je ľahko ovládateľný a obratný, bližšie informácie o ňom nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde sú k dispozícii žiadne tiež mechanické invalidné vozíky.

Pokiaľ máte záujem o kúpu akéhokoľvek invalidného vozíka či už mechanického alebo elektrického alebo elektrického invalidného skútra obráťte sa na telefónne číslo +421 944 098 816 a my Vám s jeho výberom radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.