NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Classic

Elektrický invalidný skúter Classic je jedným z mnohých invalidných elektrických skútrov, ktorý pomáha invalidným ľuďom s ich pohybom ako v interiéri tak aj v exteriéri. Zaraďujeme ho medzi trojkolky a preto je veľmi stabilný. Nájdete ho na www.vozikyskutre.sskutrek/produkty/trojkolesove, kde sú k dispozícii aj mechanické invalidné vozíky.

Pokiaľ máte záujem o elektrický invalidný skúter či mechanický invalidný vozík neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816, kde Vám s výberom toho správneho invalidného vozíčku či skútra radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.