NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

C.T.M.

C.T.M. je názov elektrického trojkolesového invalidného skútra, ktorého vlastnosti pomáhajú ľuďom s telesným postihnutím s každodenným pohybom. Vyznačuje sa napr. Ovládaním pre obe ruky a je vhodný aj na nespevnené cesty. Ďalším pomocníkom invalidných ľudí môže byť napríklad elektrický invalidný vozík Puma Yes Series alebo napríklad Invacare Storm.

Elektrický invalidný skúter C.T.M. nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sú k dispozícii aj mechanické invalidné vozíky, polohovacie postele alebo napríklad elektrické invalidné skútre štvorkolesovej. S otázkami sa na nás môžete obrátiť na telefónne číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.