NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Detské invalidné vozíky

Detské invalidné vozíky, sú určené pre deti so zdravotným postihnutím, alebo s obmedzenou pohyblivosťou. V súčasnej dobe je rad spoločností zaoberajúca sa ich predajom, ale ak máte záujem o kúpu vozíka rýchlo, jednoducho a za priaznivé ceny, neváhajte navštíviť interetovom stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky  kde nájdete napr. elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes či veľa ďalších modelov invalidných vozíkov. Na tomto portáli môžete nezáväzne kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád pomôže a poradí pri výbere. Kontakt môžete nadviazať online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo osobne v kamennej pobočke.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.