NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

duše na invalidný vozík

Duša na invalidný vozík je neoddeliteľnou súčasťou samotného invalidného vozíka, ktorý je určený osobám s telesným postihnutím, alebo s obmedzenou pohyblivosťou.

Ak uvažujete o kúpe elektrického invalidného skútra, vozíka či polohovacie postele, neváhajte prejsť na portál http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos. Nezáväzne kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu a on Vám so všetkým rád pomôže a poradí. Kontaktovať ho môžete buď online alebo telefonicky (+421 944 098 816) z pohodlia domova, alebo navštívte kamennú predajňu osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.