NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrická polohovacie posteľ

Elektrické polohovacie postele sú určené ľuďom s telesným postihnutím alebo po úraze, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko a potrebujú tak všetok komfort. Polohovacie postele sú vybavené bočnými bočnicami pre bezpečnosť pacienta, diaľkovým ovládačom a polohovacím roštom, ktorý si môžete nastaviť v oblasti hlavy aj v nožnej časti do niekoľkých úrovní.

Elektrické polohovacie postele nájdete na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde sa môžete pozrieť aj na elektrické a mechanické invalidné vozíky či elektrické invalidné skútre. Kontakt so špecialistom, ktorý Vám s výberom polohovacie postele pomôže, môžete nadviazať pomocou tel. Čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.