NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrická zdravotné polohovacie posteľ

Ak uvažujete o kúpe elektrickej zdravotné polohovacie postele, vyberajte naozaj starostlivo! Každá kvalitná polohovacie posteľ by mala byť na kolieskach, pre ľahkú manipuláciu, vybavená by mala byť polohovacím roštom, ktorý sa dá ovládať aj diaľkovým ovládačom do niekoľkých úrovní ako v oblasti hlavy, tak v nožnej časti.

Na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele nájdete celý rad polohovacích postelí a to ako zánovných, tak repasovaných. Pre viac informácií, kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám s výberom polohovacie postele rád pomôže a poradí, na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.