NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické invalidné skútre

Elektrické invalidné skútre pomáhajú ľuďom s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou, a sú určené pre pohyb v exteriéri. Elektrické invalidné skútre delíme na trojkolesové a štvorkolesové. Obe varianty elektrických skútrov sú poháňané batériou a na jedno dobitie najazdia priemerne 15-25 Km.

Ak uvažujete nad kúpou elektrického invalidného skútra či akéhokoľvek inéhon invalidného vozíka, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Aj polohovacie postele. Pre viac informácií o invalidných skútroch, využite nezáväzného online formulára alebo tel. Čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.