NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické invalidné štvorkolky

Elektrických invalidných skútrov štvorkolesových je v dnešnej dobe na trhu celý rad a vy si tak môžete vybrať invalidný skúter podľa svojich potrieb. Štvorkolesové skútre majú výhodu v ich silnom motore a veľké dojazdovej vzdialenosti na jedno dobitie.

Ak teda uvažujete nad kúpou elektrického invalidného skútra štvorkolesového či akéhokoľvek iného invalidného vozíka, alebo polohovacie postele, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde ich nájdete celú radu. Pre kontakt so špecialistom, ktorý Vám povie viac informácií o invalidných vozíkoch, využite tel. Čísla +421 944 098 816, alebo nezáväzného online formulára.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.