NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

elektrické invalidné vozíky

Elektrické invalidné vozíky sú na trhu k dostaniu v mnohých prevedeniach. Niektoré elektrické invalidné vozíky sú v základnej výbave, iné invalidné vozíky sú potom špeciálne, napríklad polohovateľné. Od toho sa potom odvíja ich cena. Elektrické invalidné vozíky sú ľahko ovládateľné a to pomocou joystiku, ktorý si môžete nastaviť na pravú aj ľavú ruku. Výhodou joystiku je tiež nastaviteľnosť ovládanie pre doprovod, ktorý elektrický invalidný vozík môže pohodlne riadiť. Všetky elektrické invalidné vozíky sú vhodné do interiéru, vďaka veľmi malému polomeru otáčania. Avšak keďže sú elektrické invalidné vozíky určené ľuďom s ťažkým telesným postihnutím, bez problémov zvládnu aj ľahší terén, a preto sú elektrické invalidné vozíky výbornou multifunkčné kompenzačné pomôckou!

Elektrické invalidné vozíky sú k dostaniu úplne nové, avšak ich cena sa pohybuje až v astronomických sumách. Preto naša spoločnosť predáva aj zánovné či dokonca repasované elektrické invalidné vozíky. Zánovné elektrické invalidné vozíkyinvalidné vozíky, ktoré neboli v praxi využívané, avšak majú už malý nájazd z dôvodu využitia na predvádzacích akcií apod. Najdostupnejšie variantom sú potom repasované elektrické invalidné vozíky, ktoré boli už používané iným užívateľom, avšak pred ďalším predajom sú tieto invalidný vozíky riadne prekontrolované a vyčistené.

Ak máte v pláne alebo do budúcna uvažujete si takýto elektrický invalidný vozík zaobstarať, potom neváhajte a navštívte kamennú pobočku v Planej nad Lužnicí, kde nájdete elektrické invalidné vozíky, elektrické skútre, mechanické invalidné vozíky či polohovacie postele. Akýkoľvek invalidný vozík či elektrický skúter si môžete objednať aj z internetu alebo na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.