NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické invalidné vozíky Meyra

Spoločnosť Meyra ponúka široký sortiment elektrických invalidných vozíkov a ďalších rehabilitačných pomôcok. Hlavným cieľom je uľahčiť náročný proces zabezpečenie kvalitnej starostlivosti. Veľkou výhodou tejto spoločnosti je intenzívna spolupráca so špecializovanými predajcami, terapeutmi poisťovňami a nemocnicami, ktoré sa zaujímajú o vlastnosti a funkčnosť produktov.

Veľmi kvalitné elektrické invalidné vozíky za priaznivé ceny možno zakúpiť na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky#akce_box, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Otto Bock spoločne s ďalšími modelmi invalidných vozíkov. . Na tejto stránke stačí vybrať konkrétny produkt, vyplniť nezáväzný dotazovací formulár a odoslať ho. Kontaktovať nás tiež môžete na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.