NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické invalidné vozíky predaj

Elektrické invalidné vozíky sú určené pre invalidným osobám alebo so zníženou pohyblivosťou a uľahčujú im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o kúpu invalidného vozíka, či už mechanického alebo elektrického alebo napríklad polohovacie postele, určite navštívte internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Invacare Storm či veľa iných modelov invalidných vozíkov a kde môžete osloviť odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám so všetkým rád pomôže a poradí. Kontakt možno nadviazať online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo osobne v kamennej predajni.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.