NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické invalidní skútry

Elektrické invalidné skútre sú určené invalidným ľuďom, keďže im uľahčujú ich pohyb v exteriéri. Vyberať môžete z celej rady elektrických invalidných skútrov ale aj mechanických invalidných vozíkov či elektrických invalidných vozíkov.

Ak teda uvažujete nad kúpou elektrického invalidného skútra či akéhokoľvek iného invalidného vozíka alebo dokonca polohovacie postele, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sa môžete pomocou nezáväzného online formulára spojiť s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám s výberom invalidného vozíka, skútra aj polohovacie postele pomôže. Tel. číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.