NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické skútre bazár

Pre rad ľudí sú elektrické invalidné skútre cenovo nedostupné, a preto sú na trhu dostupné i elektrické invalidné skútre bazarové, ktoré sú znateľne lacnejšie. Elektrické invalidné skútre delíme na trojkolesové a štvorkolesové a je len na Vás aký z nich si vyberiete.

Pokiaľ si chcete zaobstarať elektrický invalidný skúter za výhodné ceny, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj repasované mechanické a elektrické invalidné vozíky alebo polohovacie postele. Pre viac informácií o invalidných skútroch využite tel. Číslo +421 944 098 816, alebo nezáväzný online formulár.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.