NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické skútre

Elektrické skútre sú ideálne pre osoby hendikepovaných, pre osoby so zníženou pohyblivosťou alebo pre tých, čo si chcú uľahčiť chôdzu a pohybovať sa rýchlejšie. Elektrické skútre majú spravidla veľmi jednoduché páčkové ovládanie. Akou rýchlosťou chcete, aby sa Váš elektrický skúter pohyboval, si zvolíte jednoducho pomocou tlačidiel. Elektrický skúter môže byť trojkolesový alebo štvorkolesový.

Trojkolesové elektrické skútre majú spravidla viac miesta na nohy a sú veľmi stabilné práve vďaka trom kolesám! Elektrické skútre štvorkolesovej vynikajú zasa svojou mohutnosťou, ktorá dodáva užívateľovi pocit bezpečia. Elektrické skútre trojkolesové aj štvorkolesové najazdia s novými batériami až niekoľko kilometrov na jedno dobitie. Elektrické skútre sú vybavené tiež košíkom, ktorý môžete mať umiestnený, v predu na riadiacom paneli, alebo vzadu na sedačke. Preto sú všetky elektrické skútre vhodné pre menšie nákupy.

Ak máte o elektrické skútre záujem, potom neváhajte navštíviť kamennú pobočku v Planej nad Lužnicí. Tí čo nemajú možnosť sa na pobočku dostaviť, nás môžu kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816. Odborne vyškolený špecialista Vám poradia aj po telefóne aké elektrické skútre sú pre Vás vhodné a vy sa potom môžete rozhodnúť v pohodlí Vášho domova, aký invalidný elektrický skúter si zakúpite. A ak uprednostňujete elektronickú komunikáciu, využite emailovej adresy obchod@medicalspace.sk.

V každom prípade Vám elektrický skúter zavezie technik, ktorý Vás naučí invalidný elektrický skúter ovládať, a Vy si elektrický skúter budete môcť pred zaplatením vyskúšať! Elektrické skútre dovážame po celej Českej i slovenské republike úplne ZADARMO!


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.