NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické skútre Meyra

História nemeckej spoločnosti Meyra siaha až do 30. rokov minulého storočia. Obchodné zastúpenie spoločnosti v Českej republike bolo zriadené už v roku 1991. Základným cieľom spoločnosti je pomôcť zákazníkom prekonať ich obmedzenia a hendikep.

 

Elektrické skútre Meyra sú ideálnym riešením k rovnakej fyzického deficitu. Ak máte záujem o elektrický skúter, potom stačí navštíviť http://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry#akce_box, Na stránkach je k dispozícii celý rad skútrov, či už trojkolesových, tak i štvorkolesových. Doprava tovaru je v rámci SR zadarmo. Kontaktovať nás môžete pre viac informácií o invalidných vozíkoch na telefónnom čísle 737 814 199.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.