NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické skútre pre invalidov

Elektrické skútre pre invalidov majú v dnešnej dobe na trhu naozaj veľké zastúpenie. Vyberať môžete ako z trojkolesových (ako je napr. Trophy Booster V), tak štvorkolesových invalidných skútrov ako je napr. Winner. Obe varianty invalidných skútrov sa perfektne hodí ako do mesta, tak do prírody na nespevnené cesty.

Ak potrebujete elektrický invalidný skúter, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj mechanické a elektrické invalidné vozíky, alebo polohovacie postele. Kontakt s odborne vyškoleným špecialistom môžete pomocou online formulára alebo telefónneho čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.