NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické vozíky pre seniorov

Elektrické vozíky pre seniorov sú ideálnymi pomocníkmi ľudí s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou, pretože im uľahčujú ich pohyb. Elektrické vozíky pre seniorov sú skvelými ako do mesta, tak do interiérov v stiesnených priestoroch, pretože majú veľmi nízky polomer otáčania. Všetky elektrické vozíky pre seniorov sa ovládajú pomocou jednoduchého joystiku, ktorý možno nastaviť na ľavú i pravú ruku.

Ak hľadáte elektrické vozíky pre seniorov, môžete mať tiež na mysli elektrické skútre. Všetky elektrické skútre sú určené do mesta alebo prírody. Elektrické skútre sú robustnejšie, než elektrické vozíky, a preto sa s nimi horšie vytočíte v interiéri. Elektrické skútre môžu byť trojkolesové alebo štvorkolesové. Obe varianty si hravo poradí aj s nespevneným cestami. Všetky elektrické skútre sú opatrené košíkom, takže s nimi môžete vyraziť aj na nákup do mesta!

Ak neviete, aké elektrické vozíky pre seniorov sú pre Vás vyhovujúce, kontaktujte odborníka na telefónnom čísle +421 944 098 816 alebo na emailovej adrese obchod@medicalspace.sk. Spoločne potom vyberiete elektrický skúter, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky. Elektrické vozíky pre seniorov Vám zavezie až domov skúsený techník a to úplne zadarmo! Na mieste Vás naučí elektrický skúter ovládať a vysvetlí Vám všetko potrebné.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.