NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické vozíky pre seniorov

Elektrické vozíky pre seniorov sú ideálnymi pomocníkmi ľudí s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou, pretože im uľahčujú ich pohyb. Elektrické invalidné vozíčky sú skvelými ako do mesta, tak do interiérov v stiesnených priestoroch, pretože majú veľmi nízky polomer otáčania.

Ak potrebujete elektrický invalidný vozík, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde ich nájdete celú radu. A Ak si neviete rady pri výbere invalidného vozíka, kontaktujte špecialistu na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

produkt
Integra Premium A
Pôvodná cena: 299 €

Zľava: 33 %
Nová cena: 200 €
vč. DPH
Skladom

JESENNÉ a ZIMNÉ akčné
VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.