NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrické vozíky za výhodné ceny

Elektrické vozíky sú pre ľudí s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou úplne neodmysliteľné. Pomáhajú im s pohybom ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického vozíka ako je napr. Elektrický invalidný vozík Puma Yes Series za výhodné ceny, odporúčame prejsť na internetovú stránku http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde tiež nájdete elektrické skútre, mechanické invalidné vozíky či polohovacie postele. Nadviazať kontakt môžete s odborne vyškoleným špecialistom buď online alebo telefonicky, alebo samozrejme na kamennej predajni osobne. Kotkatní telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.