NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický invalidný skúter

Elektrické invalidné skútre môžeme rozdeliť na dve skupiny, a to trojkolesové, ako je napr. Invalidný skúter Trophy booster V či Logic, a na štvorkolesovej, kam zaraďujeme napríklad invalidný skúter Winner alebo Invacare Leo. So všetkými typmi invalidných skútrov, môžeme vyraziť ako do mesta, tak do prírody a poradí si aj s náročným terénom.

Ak uvažujete o kúpe elektrického invalidného skútra, prejdite na webový portál https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj mechanické a elektrické invalidné vozíky či polohovacie postele. Pre viac informácií využite telefónne číslo +421 944 098 816


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.