NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický invalidný vozík

Elektrický invalidný vozík je určený pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím a pomáha im s pohybom ako v interiéri tak aj v exteriéri. V súčasnej dobe je na trhu celý rad spoločností zaoberajúce sa predajom invalidných vozíkov.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického invalidného vozíka rýchlo a jadnoduše, obráťte sa na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky kde sú k dispozícii invalidné vozíky ako treba elektrický invalidný vozík Otto Bock a kde sa Vám bude venovať odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám so všetkým poradí a pomôže. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

produkt
Malibu Economy
Pôvodná cena: 150 €

Zľava: 30 %
Nová cena: 105 €
vč. DPH
Skladom

JESENNÉ a ZIMNÉ akčné
VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.