NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický invalidný vozík

Elektrický invalidný vozík je určený pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím a pomáha im s pohybom ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Elektrický invalidný vozík sa ovláda pomocou jednoduchého páčkového ovládanie, ktoré si môžete nastaviť na pravú alebo ľavú ruku. Preto je elektrický invalidný vozík určený pre osoby s čiastočnou disfunkcie aj horných končatín. Elektrický invalidný vozík je poháňaný batériami, ktoré sú umiestnené vždy pod sedačkou. Preto je elektrický invalidný vozík vhodný von, kedy pohodlne dovezie svojho užívateľa bez námahy do obchodu k doktorovi, alebo i prírody. A vďaka veľmi malému polomeru otáčania sa elektrický invalidný vozík vytočí aj v tísněných priestoroch.

Ak máte záujem kúpiť elektrický invalidný vozík rýchlo a jednoducho, obráťte sa na skúseného predajcu na telefónne číslo +421 944 098 816, alebo napíšte Vašu požiadavku na emailovú adresu obchod@medicalspace.sk. Alebo navštívte kamennú pobočku, kde sú k dispozícii invalidné vozíky ako treba elektrický invalidný vozík Puma Yes a kde sa Vám bude venovať odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám poradí aký elektrický invalidný vozík vybrať.

Invalidné vozíky sú tu k mání nové, zánovný aj repasované. Invalidné vozíky sú potom odstupňované podľa ceny. Elektrické invalidné vozíky repasované sú potom aj za tretinové ceny a napriek tomu na ne môžete uplatniť záruku v lehote jedného roka! Preto sú repasované elektrické invalidné vozíky veľmi obľúbené a ich majitelia mnohokrát nepoznajú, že invalidný vozík bol už v minulosti používaný, pretože sú všetky elektrické invalidné vozíky pred opätovným predajom riadne vyčistené a prekontrolované.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.