NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

elektrický pohon invalidného vozíka

Elektrický pohon invalidného vozíka je neoddeliteľnou súčasťou elektrických invalidných skútrov či vozíkov, ktoré sú určené pre osoby s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Uľahčuje im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrických invalidných vozíkov, skútrov a pod., Neváhajte navštíviť internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky  kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Permobil a kde nájdete tiež polohovacie postele. Nezáväzne môžete nadviazať kontakt online alebo telefonicky (+421 944 098 816) s odborne vyškoleným špecialistom, alebo môžete navštíviť kamennú pobočku osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.