NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický skúter štvorkolesový

Elektrický skúter štvorkolesový je určený osobám s telesným postihnutím, alebo so zníženou pohyblivosťou a uľahčuje im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o elektrický skúter štvorkolesový ako je napr. Elektrický invalidný skúter Boxer, neváhajte sa obrátiť na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde nájdete aj mechanické invalidné vozíky alebo polohovacie postele. Nezáväzný kontakt môžete nadviazať online alebo telefonicky (+421 944 098 816) s odborne vyškoleným špecialistom, alebo navštívte kamennú predajňu osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.