NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický skúter trojkolesový

Elektrický skúter trojkolesový je určený pre osoby s telesným postihnutím, alebo s obmedzenou pohyblivosťou, slúži im na uľahčenie pohybu ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického skútra trojkolesového ako je napr. Elektrický invalidný skúter Logic, neváhajte sa obrátiť na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete tiež napr. Polohovacie postele alebo mechanické invalidné vozíky. Nezáväzný kontakt môžete nadviazať online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo zájsť do kamennej predajne osobne. Vždy sa Vám bude venovať odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám rád pomôže a poradí.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.