NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický štvorkolesový skúter

Elektrický invalidný skúter štvorkolesový ako je napr. Winner či Invacare Storm je skvelým pomocníkom invalidných ľudí, pretože s jeho pomocou sa dostanú ako do mesta, napr. Na nákup či k doktorovi, ale aj do prírody na výlety po nespevnených cestách.

Na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, nájdete elektrické invalidné skútre i mechanické invalidné vozíky či polohovacie postele. Pre viac informácií o invalidných vozíkoch využite tel. Číslo +421 944 098 816, alebo nezáväzný online formulár, cez ktorý sa s Vami spojí odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám invalidný skúter sprostredkuje ľahko a rýchlo.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.