NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektrický štvorkolesový vozík

Elektrické štvorkolesové vozíky pomáhajú invalidnom ľuďom s ich pohybom ako v interiéri, tak aj v exteriéri a sú určené skôr osobám s ťažkým telesným postihnutím, pretože vďaka joystiku (páčke), ktorá sa dá nastaviť na pravú i na ľavú ruku, je veľmi ľahko ovládateľný.

Ak teda uvažujete nad kúpou elektrického invalidného vozíka, odporúčame Vám prejsť na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde nájdete aj mechanické invalidné vozíky alebo elektrické invalidné skútre. Pre viac informácií o invalidných vozíkoch využite tel. Číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.