NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Elektro invalidné vozíky

Elektro invalidné vozíky sa využívajú najmä pri závažnejších postihnutiach, kedy je výrazne obmedzená motorika horných končatín, kedy už nie je možné využívať mechanický invalidný vozík. Dôležitým parametrom pri výbere je druh terénu, v ktorej sa bude vozík používať.

Širokú ponuku elektrických vozíkov ako je napr. Elektrický invalidný vozíky Otto Bock nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky. Okrem toho si tu môžete kúpiť aj elektrické invalidné skútre, mechanické invalidné vozíky, elektrobicykle či zdravotné postele. Stačí vyplniť nezáväzný dopytový formulár a potom Vás už kontaktuje vyškolený pracovník a so všetkým Vám veľmi ochotne poradia. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.