NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Excel

Excel je mechanický invalidný vozík, slúžiace ľuďom s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Pomáha im prekonávať vzdialenosti, ktoré by pre nich boli takmer nemožné. Invalidný vozík Excel je ľahko zložiteľný a ľahko umývateľný. Vedľa neho stojí na trhu napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos či rad elektrických invalidných vozíkov ako napr. Meyra GT Sprint alebo Puma Yes Series.

Pokiaľ máte záujem o mechanický invalidný vozík Excel, nájdete ho na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde sa môžete pozrieť aj na rad iných. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. Čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.