NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Excel V

Mechanický invalidný vozíček Excel V je jedným z mnohých, ktorý uľahčujú život imoblinímm ľuďom a je veľmi obľúbený. Excel V je odľahčený invalidný vozík a tak manipulácia s ním je veľmi jednoduchá. Pre väčšie bezpečie je vybavený ručnými brzdami. Mechanický invalidný vozík Excel V nájdete na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde sa môžete pozrieť aj na elektrické invalidné vozíky alebo elektrické invalidné skútre.

Ak si nie ste istí s výberom toho správneho invalidného vozíka, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 944 098 816, a my vám radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.