NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Inca Sprint

Elektrické invalidné vozíky alebo mechanické invalidné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou života ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Napr. elektrický invalidný skúter Inca Sprint, ktorý radíme do skupiny trojkolesové sa vyznačuje výbornou stabilitou a výkonným motorom.

Ak máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra Inca Sprint, prejdite na odkaz www.vozikyskutre.sskutrek/produkty/trojkolesove  kde si o ňom môžete prečítať viac informácií. Na vyššie uvedenom odkaze nájdete oveľa viac elektrických alebo mechaických invalidných vozíkov. Kontaktovať nás tiež môžete na tel. Čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.