NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invacare Storm

Elektrický invalidný vozík Invacare Storm Vám bezpochyby uľahčí Váš život. Je to veľmi komfortné a desigově zaujímavý invalidný vozík poháňaný joystikom. Invacare Storm je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru. Pre invalidné ľudí je invalidný vozík neodmysliteľnou súčasťou ich života a tak je dnes na trhu nezpočet modelov z ktorých môžete vyberať.

Na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre nájdete nielen invalidný elektrický vozík Invacare Storm, ale aj rad napr. Invalidných elektrických skútrov ako treba Winner, Sterling XS alebo Luna Pride. Pre viac informácií sa obráťte na tel. Číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.