NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

invalidná trojkolka

Invalidné skútre delíme na trojkolesové a štvorkolesové. Trojkolesové invalidné skútre majú vďaka jednému kolesu veľa miesta na nohy a ich stabilita je veľmi vysoká. S invalidnom skútrom trojkolesovým teda môžete vyraziť ako do mesta, tak do prírody na nespevnené cesty.

 

Ak potrebujete elektrický invalidný skúter trojkolesový či akýkoľvek iný invalidný vozíček či už mechanický alebo elektrický, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde si oň môžete zažiadať pomocou nezáväzného online formulára alebo na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.