NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné odľahčené vozíky

V posledných rokoch sú veľmi obľúbené odľahčené invalidné vozíky. V porovnaní so štandardom sú výrazne ľahšie. V priemere váži asi 13 kg. Väčšinou sa dajú jednoducho zložiť, majú odnímateľná kolesá aj podnože, teda je možné veľmi ľahko prevážať autom.

V závislosti od výšky a hmotnosti používateľa je zvolená šírka sedadla. Široký výber nielen mechanických invalidných vozíkov si môžete pozrieť na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos. Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. Kontaktujte nás na čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.