NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné vozíky a skútre

Invalidné vozíky a skútre sú vhodné pre seniorov, telesne handicapovaných a nemohúci osoby pre uľahčenie pohybu na dlhšie vzdialenosti. Invalidné vozíky si kupujú prevažne klienti, ktorí chcú byť samostatní, aktívni a hlavne slobodní. Vďaka týmto vozíkom si totiž môžu samostatne zájsť do obchodu, k doktorovi, na návštevu k priateľom atď.

Potrebujete elektrický alebo mechanický invalidný vozík? tak neváhajte a navštívte stránku http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete napr. elektrický invalidný vozík Trophy Booster V spolu s ďalšími invalidnými vozíkmi. Môžete nás kontaktovať na čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.