NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné vozíky

V súčasnosti je na trhu k dispozícii široká škála invalidných vozíkov. V závislosti od potrieb a preferencií si zákazníci môžu napríklad vybrať mechanický invalidný vozík. Tieto vozíky bývajú odľahčené a v rôznych šírkach sedu, ktoré sa volí podľa výšky a váhy užívateľa.

K dispozícii sú tiež elektrické invalidné vozíky na trhu. Zvyčajne majú ovládanie pomocou joysticku, ktoré je možné umiestniť na pravú alebo ľavú ruku. Elektrické invalidné vozíky môžu byť štandardné alebo špeciálne, nastaviteľné. Pozrite sa na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete niekoľko modelov invalidných vozíkov. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

produkt
HellCat Top
Pôvodná cena: 637 €

Zľava: 38 %
Nová cena: 395 €
vč. DPH
Skladom

JESENNÉ a ZIMNÉ akčné
VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.