NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné vozíky

V súčasnej dobe si môžete na trhu vyberať invalidné vozíky o mnohých špecifikáciách. Podľa potrieb a preferencií si zákazníci môžu vybrať napríklad invalidné vozíky mechanické alebo invalidné vozíky elektrické. V oboch prípadoch sa jedná o invalidné vozíky určené ľuďom s obmedzeným pohybom.

Mechanické invalidné vozíky sú značne lacnejšie variantom. Tieto invalidné vozíky bývajú odľahčené a v rôznych šírkach sedu, ktoré sa volí podľa výšky a váhy užívateľa. Mechanické invalidné vozíky sa uvádzajú do pohybu iba vlastnou silou užívateľa, alebo sprievodu a preto sú mechanické invalidné vozíky odporúčané skôr k domácemu využitiu. Mechanické invalidné vozíky sa dajú zložiť jedným ťahom a dajú sa komfortne prevážať aj v automobile.

Ďalej sú na trhu elektrické invalidné vozíky. Tie mávajú spravidla joystickové ovládanie, ktoré môže byť umiestnené na pravú alebo na ľavú ruku. Elektrické invalidné vozíky môžu byť v základnej výbave alebo potom špeciálne, polohovateľné. Ovládať elektrické invalidné vozíky je značne jednoduchšie, pretože nepotrebujete žiadnu fyzickú silu. Elektrické invalidné vozíky sú poháňané batériami a na jedno dobitie najazdia až niekoľko kilometrov!

Viac informácií Vám poskytne špecialista na telefónnom čísle +421 994 098 816. Mechanické invalidné vozíky aj elektrické invalidné vozíky si môžete zakúpiť nové, zánovný aj repasované. Invalidné vozíky môžete tiež objednávať na emailovej adrese obchod@medicalspace.sk.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.