NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné vozíky pre zdravotne postihnuté osoby

Na trhu je v súčasnosti široká ponuka vozíkov pre invalidov. V závislosti od vašich preferencií a typu postihnutia si môžete vybrať mechanický invalidný vozík, elektrický invalidný vozík alebo elektrický skúter.

Mechanický invalidný vozík si môže užívateľ poháňať sám alebo můžre byť tlačený sprievodom. Elektrický invalidný vozík je ovládaný joystickom, ktorý sa dá umiestniť na pravú alebo ľavú ruku. Elektrické skútre majú zvyčajne jednoduché prepínacie ovládanie a elektromagnetickú brzdu.

Širokú ponuku produktov nájdete na adrese http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky. Tu stačí vyplniť jednoduchý objednávkový formulár a potom sa vám už ozve vyškolený pracovník a so všetkým Vám poradí. Telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.