NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidné vozíky Tábor

Pokiaľ zháňate invalidný vozík, neváhajte navštíviť internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky#akce_box, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Permobil a veľa ďalších a kde sa Vám bude vždy venovať odborne vyškolený špecialista , ktorý Vám pomôže a poradí s výberom vozíka za veľmi priaznivé ceny a sprostredkovanie je jednoduché a rýchle.

Na vyššie uvedenom portále si môžete o invalidný vozík nezáväzne požiadať z pohodlia domova online či telefonnicky (+421 944 098 816), alebo môžete navštíviť kamennú predajňu v Tábore osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.