NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidní vozík mechanicky

Invalidný vozík mechanický je určený seniorom a ľuďom s postihnutím dolných končatín, ktorí zvládajú manipuláciu vozíčku hornou polovicou tela. Výhodou mechanického invalidného vozíka je, že sa skvele hodí do stiesnených priestorov v interiéri, ale môžete na ňom vyraziť aj von.

Ak potrebujete mechanický invalidný vozík, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete aj elektrické invalidné vozíky, elektrické invalidné skútre alebo polohovacie postele. Kontakt s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám vozíček sprostredkuje ľahko a rýchlo, môžete pomocou nezáväzného online formulára alebo telefónneho čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.