NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný elektro skútre

Ak ste invalidný, ale potrebujete sa dostať napr. K doktorovi či do krámu bez cudzej pomoci, tak ideálnym riešením sú elektrické invalidné skútre, ktoré sú určené pre pohyb v exteriéri a vďaka svojmu silnému motoru si ľahko poradí aj s náročným terénom v prírode.

Elektrické invalidné skútre spoločne s ostatnými typmi invalidných vozíkov ako sú mechanické či elektrické invalidné vozíky nájdete na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre. Na tomto portáli, môžete využiť nezáväzný online formulár, pre nadviazanie kontaktu so špecialistom, ktorý Vám s výberom invalidného vozíka pomôže, či mu zatelefonovať na tel. Číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.