NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný polohovacie vozík

Invalidný polohovacie vozík ako je napr. Elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes uľahčuje pohyb ľuďom s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Je určený ako do exteriéru tak do interiéru.

ak máte záujem o kúpu invalidného polohovacieho vozíka, neváhajte prejsť na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj elektrické invalidné skútre, mechanické invalidné vozíky alebo polohovacie postele. Naviažte nezáväzne kontakt online alebo telefonicky s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám rád pomôže a poradí s výberom. Alebo navštívte kamennú pobočku osobne. Kotaktní telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.