NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

invalidný štvorkolky

Pre ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou je život bez invalidného vozíka z cela nepredstaviteľný. Napr. elektrický invalidný skúter štvorkolesový je ideálnym riešením na vychádzky ako do mesta, tak do prírody po nespevnených cestách.

Ak si potrebujete zaobstarať elektrický invalidný skúter štvorkolesový či akýkoľvek iný invalidný vozík, alebo polohovacie posteľ, prejdite na webový portál https://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde môžete využiť nezáväzný online formulár, alebo telefónne číslo +421 944 098 816 a spojiť sa so špecialistom, ktorý Vám s výberom invalidného vozíčku pomôže.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.