NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík elektrický

Elektrický invalidný vozík pomáha invalidnom ľuďom s ich pohybom a je určený pre osoby s ťažkým telesným postihnutím, pretože má jednoduché páčkové ovládanie a môžete si tak vybrať, či ho budete riadiť pravú či ľavou rukou. Elektrický invalidný vozík je skvelý aj do interiérov a to vďaka malému polomeru otáčania.

Ak teda potrebujete elektrický invalidný vozík, pozrite sa na webové trank https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete aj mechanické invalidné vozíky či elektrické invalidné skútre. Pre viac informácií o invalidných vozíkoch, využite telefónneho čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.