NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík elektrický

Elektrické invalidné vozíky sú určené ľuďom s ťažkým telesným postihnutím, keďže ich ovládanie je veľmi jednoduché a to vďaka joystikovému (páčkovému) ovládanie, ktoré si môžete nastaviť ako na pravú, tak na ľavú ruku. Elektrické invalidné vozíky sú skvelé ako do interiéru, tak exteriéru.

Ak si potrebujete zaobstarať elektrický invalidný vozík, odporúčame prejsť na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete aj mechanické invalidný vozíky, elektrické invalidný skútre alebo polohovacie postele. Na telefónnom čísle +421 944 098 816, sa môžete spojiť so špecialistom, ktorý vám s výberom invalidného vozíčku pomôže.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.