NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík

Invalidný vozík býva neoddeliteľnou súčasťou života hendikepovaných osôb. Preto je potrebné hneď na začiatku vybrať ten správny invalidný vozík podľa individuálnych potrieb každého užívateľa a podľa jeho preferencií. Invalidný vozík je totiž dostupný na trhu v mnohých prevedeniach, tak aby si každý užívateľ vybral invalidný vozík, aký mu bude vyhovovať.

V nadväznosti na druhu postihnutia možno zvoliť mechanický invalidný vozík, ktorý užívateľ ovláda sám, prípadne je tlačený druhou osobou. Preto sa tieto invalidné vozíky odporúčajú skôr ľuďom s dysfunkciou iba dolných končatín. Mechanický invalidný vozík je vhodný aj na prechodnú dobu pre ľudí, ktorí sú napr. Po úraze. Podľa výšky a váhy užívateľa sa volí šírka sedu. Mechanický invalidný vozík sa predáva buď bez bŕzd, alebo s mechanickými brzdami, ktoré podľa potreby aktivujete. Keďže sa mechanický invalidný vozík uvádza do pohybu vlastnou silou užívateľa, alebo sprievodu, je mechanický invalidný vozík vhodný do interiéru na prekonávanie krátkych vzdialeností. Mechanický invalidný vozík je možné veľmi ľahko zložiť a preto je jeho prevážanie napr. V aute veľmi komfortné.

Ďalším variantom je elektrický invalidný vozík, ktorý užívateľ ovláda jednoducho pomocou joysticku. Elektrický invalidný vozík je poháňaný batériami, ktoré sú ukryté pod sedačkou a neuberajú užívateľmi, žiadne miesto. Elektrický invalidný vozík je určený ľuďom s ťažkým telesným postihnutím, to znamená, že elektrický invalidný vozík zvládnu ovládať osoby, ktoré trpia nielen disfunkciou dolných končatín, ale celého tela. Výhoda, ktorú disponuje elektrický invalidný vozík je v ovládaní, ktoré je možné umiestniť na podrúčky pre pravú aj ľavú ruku. Joystik, ktorý uvádza do pohybu celý elektrický invalidný vozík, sa dá ľahko nastaviť aj pre doprovod. Elektrický invalidný vozík je vhodný ako do interiéru, tak exteriéru.

Či už potrebujete elektrický invalidný vozík či mechanický invalidný vozík, zavolajte si na telefónne číslo +421 944 098 816, kde zastihnete odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád pomôže vybrať invalidný vozík, podľa Vašich individuálnych potrieb. Mechanický invalidný vozík Vám potom bude zaslaný prepravnou spoločnosťou a elektrický invalidný vozík Vám zavezie skúsený technik, ktorý Vám vysvetlí, ako sa elektrický invalidný vozík ovláda. Ak uprednostňujete elektronickú komunikáciu, využite emailovú adresu obchod@medicalspace.sk.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.