NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík s pojazdom

Invalidný vozík s pojazdom je určený osobám s obmedzenou motorikou dolných či horných končatín. Zaisťuje im pohyb ako po interiéri, tak aj v exteriéri. Na trhu tieto vozíky ponúka celý rad firiem.

Veľmi kvalitné vozíky s pojazdom za priaznivé ceny ponúka http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde si vybrať môžete zo širokej ponuky rôznych typov invalidných vozíkov a skútrov. Ak si nie ste istí s výberom, neváhajte sa obrátiť na vyškoleného špecialistu na telefónnom čísle +421 944 098 816. Ten Vám s výberom veľmi ochotne poradia podľa Vašich individuálnych požiadavkov.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.