NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík skladací

Invalidný skladací vozík čiže mechanický, slúžia na uľahčenie pohybu ľuďom s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Ako už názov napovedá môžeme ho jednoducho zložiť a tak ľahšie prevážať napr. V kufri auta.

Ak uvažujete nad kúpou invalidného skladacieho vozíka, neváhajte a prejdite na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky#akce_box, kde nájdete napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos a kde tiež nájdete elektrické invalidné skútre alebo polohovacie postele. Online či telefonicky (+421 944 098 816) môžete kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád so všetkým pomôže a poradí, alebo navštívte kamennú pobočku osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.