NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík skladací repasovaný predaj

Invalidný vozík skladací repasovaný je mechanikcý invalidný vozík, ktorý už v minulosti niekto používal. Repasované invalidné vozíky sú rovnako kvalitné ako vozíčky nové, ale ich cena je pre rad invalidných ľudí značne prijateľnejšie.

Ak si potrebujete teda zaobstarať invalidný vozík skladací, ale nemáte dostatok financií na nový, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete invalidné vozíky nové, ako aj práve repasované. Ak si neviete rady pri výbere invalidného vozíka, spojte sa s odborne vyškoleným špecialistom, pomocou telefónneho čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.